Condux udarni mlin


Udarni mlin Condux® je fini udarni mlin velike brzine za suho mljevenje različitih proizvoda do tvrdoće od 3 - 3,5 na Mohsovoj ljestvici.

Raznolikost alata za mljevenje omogućuje univerzalnu primjenu mlina, ovisno o namjeni i području uporabe. To se, naravno, odnosi i na kasnije razdoblje – kada se okolnosti poput svojstava proizvoda ili zahtjeva promijene, alati za mljevenje također se mogu zamijeniti.

Ovisno o primjeni i proizvodu, mlin se oprema različitim varijantama rotora i statora te može raditi kao jedna od sljedećih vrsta mlinova: klinasti mlin, udarni mlin, mlin s lopaticama ili mlin s diskovima za usitnjavanje.

Jedna konstrukcijska varijanta s dvama vratima kućišta može se koristiti ili kao mlin s jednim rotorom ili kao mlin s klinovima koji se rotiraju u obrnutom smjeru.

Condux® Impact Mill

Privola za GDPR

Ovim putem dajem svoju dobrovoljnu privolu da se moji osobni podaci (ime i prezime, adresa elektroničke pošte) koriste u svrhu pružanja informacija. Agitrade d.o.o., Radnička cesta 34, 10000 Zagreb, OIB: 98564742287 koristit će navedene podatke isključivo u navedenu svrhu te ih neće prosljeđivati trećim osobama. Podaci će se koristiti samo u svrhu pružanja informacija. Svjestan/na sam prava da od Agitrade d.o.o. zatražim pristup svojim osobnim podacima, njihov ispravak, brisanje, ograničenje obrade, prava na prigovor na obradu, prava na prenosivost podataka te prava na podnošenje pritužbe nadležnom tijelu ako smatram da je došlo do povrede u obradi podataka.